GüneşBal Hakkında

[dropcap] 

 
Güneşli Organik Tarım Çiftliği 3/02/2007 tarihinde ülkemizde doğası bozulmamış, sanayi atıklarıyla kirlenmemiş, geniş ve çeşitli bitki örtüsüne sahip ender yerlerden olan Artvin’in Hopa ilçesinin Güneşli köyünde kurulmuştur.Kuruluşumuzun hemen ardından bölgede geleneksel olarak yapılmakta olan arıcılık faaliyetlerini organik olarak sertifikalandırmak için başvuruları yaparak çalışmalarına başlamıştır. Tamamen doğa ile iç içe olan kovanlarımızda organik bal üretmek üzere çalışmalarımız devam etmektedir. Arılarımızı kışın Güneşli’de kışlatırken bal sezonunun başlaması ile birlikte Kaçkar Dağlarındaki Yüksek yaylalara götürmekte ve bal süzümünü de burada yapmaktayız.
 
Özellikle büyükşehirlerde artık ellerin market raflarına korkarak gittiği, ne yediklerimizden ne de içtiklerimizden asla emin olamadığımız bir dönemde bizim amacımız korkusuzca çocuklarımıza yedirebileceğimiz, kalitesinden, saflığından, besin değerlerinden emin olacağımız ürünler ortaya çıkartmak ve bu yolda artık marka haline gelmek.
 
 
 
[/dropcap]

 

 

[h2 dotted]Misyonumuz ve vizyonumuz[/h2]

Üretim yerimiz; biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynak yönetimi projesi kapsamında Dünya Çevre Birliği'nin(UNESCO) koruma altına aldığı Artvin havzasıdır.

[row]

 

[column one-half][blockquote author="Güneş Kaçkar Bal"]Kendi Ailemize, çocuklarımıza güvenle yedirebileceğimiz organik ürünlerimizi herkese ulaşılabilir fiyatlarla sunmak. GüneşBal adının saflık, doğallık, kalite ve ulaşılabilirlik kelimeleriyle birlikte anılmasını, akla bu kelimelerle gelmesini sağlamak hedefindeyiz ve bu hedefi gerçekleştirmekte de iddialıyız.[/blockquote][/column]

 

 

[column one-half][blockquote author="Güneş Kaçkar Bal"]Kalite anlayışımızdan ödün vermeden organik ürünlerimiz yelpazesini geliştirmek. Hayatın her alanında sunacağımız doğal ürünlerimizle insanlarımıza sağlıklı besinler yedirmek ve günden güne bu yolda ilerleyerek Güneş Bal adının ülkemizin her köşesinde sağlıklı ve doğal ürünler ile birlikte anılmasını sağlamak.[/blockquote][/column]

 

[/row]