Gunesbal.com

Bal hakkında her şeyi buradan sizlerle paylaşacağız. Ana Konularımız; Balın Faydaları, Balı yemek ve tatlı tarifleri ve Arılar - Arıcılık belgeselleri

Rüyada bal almak yemek

Büte N. (41) adlı okurumuz, rüyada bal almak yemek rüya tabirini sordu. Rüya yorumum şu şekilde;

Rüyada bal almak yemek, şükredeceğine, itibar sahibi olacağına, yeni bir arkadaş edinmeye işaret eder. Bal almak yemek rüya tabiri, anlamlı hayat yaşamaya, huzurlu ömüre, ileride başkasına muhtaç olmamaya, uzaktan gelecek habere olarak anlatılabilir. Zamanı iyi değerlendirmeye, ümit edilenin zuhuruna, imana bürünmeye olarak aktarılır.

 

Rüyada bal almak yemek tabiri, aileniz ile yaşadığınız sorunların çözülmesine, hayale gelmeyen yerden gelecek mala, sabırlı hareket etmeye, rahatsızlıktan kurtulacağına yorulur. Iyi mal kazancına, yüksek mevkide bulunmaya, günahlardan uzak yaşayacağına olarak yorumlarsak yanlış olmaz. Rahata ermeye, güzel bir haber alacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına olarak yorumlanır.

Rüyada bal almak yemek rüya anlamı, kötülüklerden uzaklaşmaya, özgü dolu sözler alacağına, zarar vermemeye, ilgi ve teveccüh kazanmaya yorulduğunu söyleyebiliriz. Mutlu bir hayata, kötü alışkanlıklardan uzak durmaya, iyiliğin karşılığını alacağına olarak betimlenir. Ticari hayatının gelişmesine, rahat yaşayacağına, darlıktan çıkmaya delalet eder.

Rate this blog entry:
Rüyada kavanozla bal almak

Comments

 
No comments yet
Already Registered? Login Here
Guest
Çarşamba, 08 Şubat 2023

Captcha Image