Gunesbal.com

Bal hakkında her şeyi buradan sizlerle paylaşacağız. Ana Konularımız; Balın Faydaları, Balı yemek ve tatlı tarifleri ve Arılar - Arıcılık belgeselleri

Rüyada kavanozla bal almak

Rüyada kavanozla bal almak, doğruluğa yönelmeye, zararlı maldan kurtulmaya, huzurlu günler geçirmeye olarak yorumlarsak yanlış olmaz. Kavanozla bal almak anlatımı,

maksatına nailiyete, dertlere derman bulmaya, aile hayatının düzeleceğine, makbul işlerle uğraşacağına şeklinde tabir edilir. Allah katında doğru yolu bulacağına, sıkıntı çekmeyeceğine, salih amellere delalet eder.

 

Rüyada kavanozla bal almak tabiri, hayatının renkleneceğine, yeni arkadaşlıklar edinmeye, hayırlı döneme gireceğine yorumlanır. Dikkatleri üzerinize çekmeye, küslerle barışacağına, maneviyatın daha çok hissedilmesine, kaybedilen umutların tekrar kazanılacağına, kazanacağın malda haber alacağına olarak betimlenir. Yapılan hatayı anlamaya, helal para kazancına işaret eder.

 

Rüyada kavanozla bal almak rüya anlamı, mutlu bir hayata, ele girecek paraya, helal gelirle yaşayacağına, tevbe ve hidayete yorulur. Sevdikleri tarafından daha çok sevileceğine, musibetten kurtulmaya, hayalinin gerçekleşeceğine olarak yorumlanır. Güçsüzün yanında olmaya, ün ve şana, kudret ve takvaya olarak anlatılabilir.

Rate this blog entry:
Rüyada bal almak yemek
Rüyada birinin elinden bal almak

Comments

 
No comments yet
Already Registered? Login Here
Guest
Çarşamba, 08 Şubat 2023

Captcha Image