Gunesbal.com

Bal hakkında her şeyi buradan sizlerle paylaşacağız. Ana Konularımız; Balın Faydaları, Balı yemek ve tatlı tarifleri ve Arılar - Arıcılık belgeselleri

Rüyada petekli bal satın almak

Sermed F. (43) adlı okurumuz, rüyada petekli bal satın almak rüya tabirini sordu. Rüya yorumum şu şekilde;

 

Rüyada petekli bal satın almak, özlenilen bir aile yakınına kavuşmaya, yaşayacağı güzel zamanlara, büyüklerini sevip saymaya işaret eder. Petekli bal satın almak hakkında bunlara ek olarak, makbul işlerde başarılı olacağına, güzel habere, helal rızka, akraba ile iş yapmaya, temiz ve hayırlı rızka sahip olmaya yorumlanır. Güzel projelere başlayacağına, hayallerin gerçek olacağına olarak yorumlanır.

Rüyada petekli bal satın almak tabiri, işsizlikten kurtulmaya, iyi huyluluğa, uzun zamandır beklenen haberin hayırla geleceğine yorulur. Güzel haber almaya, afiyet ve selamete ermeye, çok mal biriktirmeye, aile içindeki huzura, dini tam yaşamaya yorulduğunu söyleyebiliriz. Ele geçecek mirasa, yeni bir arkadaş edinmeye delalet eder.

Rüyada petekli bal satın almak rüya anlamı, hanesinin bereketleneceğine, yeni ufuklara açılmaya, sevecen olmaya, sağlık sorununun geçeceğine olarak tabir edilir. Sağlıklı hayata, belaları defedeceğine, meziyetli kadına, yetim büyütmeye olarak betimlenir. Allah'ın emirlerini yerine getirmeye, temiz rızık ile istifadeye olarak aktarılır.

Rate this blog entry:
Rüyada bal vermek
1 Kilo Anzer Balının fiyatı

Comments

 
No comments yet
Already Registered? Login Here
Guest
Perşembe, 01 Aralık 2022

Captcha Image