Gunesbal.com

Bal hakkında her şeyi buradan sizlerle paylaşacağız. Ana Konularımız; Balın Faydaları, Balı yemek ve tatlı tarifleri ve Arılar - Arıcılık belgeselleri

Rüyada bal vermek

Medet M. (65) adlı okurumuz, rüyada bal vermek rüya tabirini sordu. Rüya yorumum şu şekilde;

Rüyada bal vermek, dertlerden kurtulacağına, kariyerinde yükseleceğine, yeni fırsatlar bulacağına, mirasa konmaya olarak aktarılır. Bal vermek rüyası, belaları atlatmaya, hayalinin gerçekleşeceğine, imanlı yaşamaya delalet eder. Aniden gelen habere, sevilen bir yakın ile kısa süreli bir geziye çıkılacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına olarak yorumlanır.

 

Rüyada bal vermek tabiri, yaşayacağı güzel zamanlara, mal ve nimet edinmeye, pişmanlık hissetmemeye, Allah indinde güzelliğe, sermaye olmadan mal kazanmaya olarak yorumlarsak yanlış olmaz. Dünyada umduğunu bulmaya, gücü kötüye kullanmamaya olarak anlatılabilir. Iyi işler yapmaya, günahtan kaçmaya, makbul işlerde başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada bal vermek rüya anlamı, büyük zenginliğe kavuşacağına, muradına ermeye, güzel dünya hayatı yaşamaya olarak betimlenir. övülmeye ve medhe, ziyan etmemeye, mazlumun yanında olmaya, rahata ve bolluğa kavuşacağınıza, akraba ile bir ortaklığa işaret eder. Ruhsal olarak güzelleşeceğine, iş hayatının yüz güldüreceğine yorulduğunu söyleyebiliriz.

Rate this blog entry:
Rüyada arıdan bal almak
Rüyada petekli bal satın almak

Comments

 
No comments yet
Already Registered? Login Here
Guest
Perşembe, 01 Aralık 2022

Captcha Image