Gunesbal.com

Bal hakkında her şeyi buradan sizlerle paylaşacağız. Ana Konularımız; Balın Faydaları, Balı yemek ve tatlı tarifleri ve Arılar - Arıcılık belgeselleri

Rüyada arıdan bal almak

Bahattin R. (26) adlı okurumuz, rüyada arıdan bal almak rüya tabirini sordu. Rüya yorumum şu şekilde;

Rüyada arıdan bal almak, iyiliğin karşılığını alacağına, hatadan dönmeye, sakin bir yaşama, yuva kurmaya işaret eder. Arıdan bal almak için ayrıca, pişmanlık duymamaya, hayalinin gerçekleşeceğine, güzel günlere erişmeye yorumlanır. Iyi servet kazanmaya, aniden gelen habere, bencillikten kurtulmaya olarak betimlenir.

 

Rüyada arıdan bal almak tabiri, şansınızın açılmasına, kötü günlere göğüs germeye, tasadan kurtulmaya, doğru yolda devam edeceğine olarak aktarılır. Haramdan kaçmaya, güzel dünya hayatı yaşamaya, iyi huylu olmaya, rahata varmaya olarak yorumlarsak yanlış olmaz. Istediği şeye ulaşabileceğine, zorlukları aşmaya olarak tabir edilir.

Rüyada arıdan bal almak rüya anlamı, ilmi açıdan kuvvetli olmaya, arkadaşına yardımcı olacağına, sabır ve tahammüle, iyi kazanca olarak anlatılabilir. Nefsine hakim olmaya, helal rızka, cehennem azabından korkmaya, geçmişte işlenen günahlardan zamanla arınmaya yorulduğunu söyleyebiliriz. Takıldığınız konularda çözüme ulaşacağınıza, saygıdeğer insan olmaya şeklinde tabir edilir.

Rate this blog entry:
Rüyada birinin elinden bal almak
Rüyada bal vermek

Comments

 
No comments yet
Already Registered? Login Here
Guest
Perşembe, 01 Aralık 2022

Captcha Image