Gunesbal.com

Bal hakkında her şeyi buradan sizlerle paylaşacağız. Ana Konularımız; Balın Faydaları, Balı yemek ve tatlı tarifleri ve Arılar - Arıcılık belgeselleri

Rüyada birinin elinden bal almak

Rüyada birinin elinden bal almak, belasız yaşantıya, hakkını aramaya, bozulan sıhhatin düzelmesine, gıybetten kurtulmaya yorulduğunu söyleyebiliriz. Birinin elinden bal almak tabiri, başarı ve mutluluğa ulaşmaya, dua alacağına, güzel ve salih amele, imanlı ömür geçirmeye delalet eder. Güzel rekabete, huzur için emek harcamaya olarak yorumlanır.

 

Rüyada birinin elinden bal almak tabiri, haksızın karşısında durmaya, uyum içinde olmaya, devlet büyüklerinden gelecek hayra, pişmanlıktan ders çıkarmaya, haram paraya el sürmeyeceğine yorulur. Büyük servet sahibi olmaya, iyi bir yaşama, evin idaresine işaret eder. Mutlu ve güzel bir yaşam yaşayacağına, dostluk ve sevgiye olarak tabir edilir.

Rüyada birinin elinden bal almak rüya anlamı, haklının yanında olmaya, hataları kabullenmeye, güzel çocuğa, hayırlı kazanca şeklinde tabir edilir. Huzur veren arkadaşlığa, hayatın tadını çıkarmak istemeye, güzel alın yazısına olarak yorumlarsak yanlış olmaz. Yeni bir işe gireceğine, çalışmalarla ön plana çıkacağına, belaları def edeceğine olarak aktarılır.

Location (Map)

Piriçelebi, Ayder, 53750 Çamlıhemşin/Rize, Turkey
Rate this blog entry:
Rüyada kavanozla bal almak
Rüyada arıdan bal almak

Comments

 
No comments yet
Already Registered? Login Here
Guest
Çarşamba, 08 Şubat 2023

Captcha Image